Wielkie Arkana

Podstawowe informacje

Karta błazna

Karta błazna

Błazen ( głupiec )

Karta bez numeru, rządzona przez planetę Uran i żywioł powietrza. Siedzę i zastanawiam się co napisać w kilku zdaniach, napiszę krótko, to karta radości, beztroski, spontaniczności, więc jak widać nie jest to coś złego. Karta dosłownie mówi że wszystko co będziemy robić lub co zrobimy przyniesie pozytywny efekt, więc możemy być spokojni, można podejmować ryzyko w każdej dziedzinie życia bo nic złego się nie przytrafi, czy to będziemy inwestować pieniądze czy starać się o miłość. Często karta zapowiada początek nowego rozdziału w życiu, zapowiada ciekawych ludzi jacy będą pojawiać się w naszym życiu. Czasami może być zapowiedzią jakiejś szalonej podróży która nie była planowana. W niektórych znaczeniach ta karta to, dziecko, optymizm. Odnośnie zdrowia, hmmm...zapowiedź bólów głowy, dość dużych nawet i przewlekłych, to także ostrzeżenie przed wypadkami, złamaniami, generalnie przed nieszczęśliwymi zdarzeniami różnego rodzaju. W wersji odwróconej to szaleństwo i obłęd, lekkomyślność i naiwność, często w tej wersji oznacza alkoholika lub oszusta, generalnie należy liczyć się z kłopotami i problemami.

Karta maga

Karta maga

Mag ( czarownik , czarodziej , magik )

Karta numer 1 w Dużych Arkanach pod władzą Merkurego . Zapowiada największą zmianę w naszym życiu i większej żadna inna karta w Tarocie nie przepowiada, to jest karta inicjatywy a raczej wielkiej inicjatywy i silnej woli, zapowiada że będziemy w stanie podejmować duże ryzyko i weźmiemy sprawy a nawet życie w swoje ręce, więc jest to bardzo dobra karta jeżeli jesteśmy w jakimś amoku lub stagnacji. W wielu opracowaniach karta ukazywana jest jako karta aktywności, witalności, siły przebicia i zdolności do dużego a wręcz monstualnego wysiłku ! W sprawach zdrowotnych to wszelkie dolegliwości w okolicach głowy. Jako odwrócona mówi o oszukiwaniu o iluzji o kłamstwie, zwodzeniu, fałszu itp. Jest zapowiedzią poważnej choroby lub głębokiej apatii.

Karta kapłanki

Karta kapłanka

Najwyższa kapłanka ( kapłanka , papieżyca )

Karta numer 2 w Dużych Arkanach pod rządami Księżyca. Silny albo nawet bardzo silny wpływ kobiecy ma ta karta. Jeżeli wróżymy mężczyźnie i pojawi się kapłanka to znak że w życiu tego człowieka pojawi się najważniejsza kobieta jego życia ! Ta kobieta jest bardzo inteligentna i ma dużą intuicję, posiada wiedzę o cudzych sprawach i tajemnicach. Karta bardzo często wskazuje właśnie na tajemnice rodzinne, sekrety itp. Czyli jeżeli pytamy w kartach o kogoś bliskiego to możemy być pewni że coś ta osoba ukrywa. W wielu znaczeniach ta karta to po prostu symbolika matki, żony lub córki, zapowiada spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo bo kapłanka to osoba tajemnicza ale i bardzo mądra ! Może nas bardzo wielu rzeczy nauczyć. Jeżeli pytasz o talenty to karta wskazuje na zdolności psychiczne, zdolności związane z podświadomością czyli np. hipnoza itp. Nie wykluczam że ta karta to oznaka iż łatwiej osiągniemy oobe. W sprawach zdrowotnych zwróć baczną uwagę na nerki ! Może nawalić też psychika, trzeba uważać ! W wersji odwróconej to głównie jakaś poważna ale ukryta przeszkoda ! Warto przełożyć ważne plany na później ! W tym położeniu często też wskazuje na rozpacz, strach. Niekiedy w tej pozycji karta oznacza czarownicę ! W dosłownym znaczeniu !

Karta cesarzowej

cesarzowa

Cesarzowa

Karta numer 3 w Dużych Arkanach a władzę nad nią ma Wenus. Jak widać jest to karta związana z Wenus a to oznacza co ? Ano chyba sprawa jest jasna, bo Wenus to przecież Bogini miłości, urodzaju i żniw. Więc jak się już pewnie domyślacie karta wskazuje na płodność ! To bardzo silna karta płodności i jak pytasz o możliwość zajścia w ciąże to karta jest w tej materii wręcz idealna. To jest też karta ciepłego ogniska domowego czyli jak dla mnie zapowiedź dobrego, zdrowego i udanego związku ! To na prawdę fajna karta ! Czasami też może oznaczać lub wskazywać na kochankę jeżeli zapytacie czy np. mąż was zdradza. Generalnie jest to bardzo pozytywna karta dla wszelkich naszych działań, zamierzeń, planów bez rozgraniczenia na dziedziny życia ! Ta karta to zapowiedź że nasze problemy, jeżeli je mamy , są na finiszu. Jeżeli chodzi o zdrowie to uważaj na choroby kobiece ! Jako odwrócona oznacza zdradę, bezpłodność, zboczone praktyki sexualne, brak pociągu by być matką itp.

Karta cesarza

cesarz

Cesarz

Karta oznaczona numerem 4, rządzona przez znak Barana. To karta mocnego człowieka z autorytetem, człowieka bardzo wpływowego i bardzo opanowanego w każdej dosłownie sytuacji. Bardzo często wskazuje na ojca, męża lub syna. Jeżeli karta wypadnie kobiecie i jeżeli pytanie brzmi "czy spotka miłość życia " to ta właśnie karta na to wskazuje ! To karta właściwego faceta dla dziewczyny ! Generalnie oznacza stabilizację w każdej dziedzinie i osiągnięcie wyznaczonych celów, jest to też sukces w sprawach materialno biznesowych. Widać wyraźnie że jest to bardzo pomyślna karta zwłaszcza dla kobiet. Często też jest to zapowiedź udanego załatwienia spraw urzędowych, sądowych itp. W sprawach zawodowych, podwyżka lub awans. Zdrowie hmmm....ta karta to głównie problemy neurologiczne, ale także zwiastun poparzeń i urazów mechanicznych ! Odwrócona wskazuje na słabego, miękkiego faceta, niedojrzałość, lekceważenie wszystkiego co legalne, niechęć do ojcostwa.

Karta kapłana

kapłan

Kapłan

Numer 5 w Dużych Arkanach, rządzona przez znak Byka. Karta związana z kościołem, z tradycjami, z religią, bardzo często w sprawach uczuciowych wskazuje na ślub kościelny ! Więc na prawdę to dobra karta w tej kwestii. W innych znaczeniach oznacza człowieka konserwatywnego, wychowanego w surowych zasadach rodzinnych, prawdopodobnie ma dobre wychowanie i pochodzenie. Pojawienie się tej karty w układzie może zwiastować takiego człowieka w naszym życiu w najbliższym czasie. Bardzo często ta karta to dobrobyt, dobre rady jakie otrzymamy od bliskich lub wybaczanie. I to zarówno nam ktoś coś wybaczy jak i my będziemy mieli przypływ dobroci. W sprawach zdrowotnych karta wskazuje na problemy z sexem na impotencję, problemy z prostatą. Odwrócona karta to zapowiedź poważnego kryzysu wiary, jest zagrożenie apostazji ! Bałagan w życiu, braki w wiedzy, zdrada.

Karta kochanków

kochankowie

Kochankowie

Karta numer 6, znak Bliźniąt. To bardzo fajna karta. Związana głównie z uczuciami. Zapowiada miłość, szczęście, zakochanie. Szczęśliwy związek w życiu prywatnym, związek pełen radości, zgody i rozkoszy. Często też jest oznaką powodzenia w interesach jeżeli prowadzisz biznes. Zapowiada okres sukcesów w pracy zawodowej. Jeżeli już jesteś w szczęśliwym związku to kochankowie przepowiadają małżeństwo. Ewentualnie stały związek konkubencki. Jest to też karta dokonywania wszelakich wyborów czy to w miłości np. między dwoma partnerami czy to np. w sprawach zawodowych między dwoma firmami itp. Rzadko ale jednak, karta ta może wskazywać na krótki ale gorący romans np. wakacyjny. W niektórych publikacjach spotkałem się ze znaczeniem wskazującym na zdolności artystyczne i pozytywne załatwienie spraw w sądzie. Jednak podstawowe przesłanie tej karty to miłość i wybór i tak należy ją interpretować. Odnośnie zdrowia, karta zapowiada niestety liczne problemy zdrowotne. Generalnie należy szczególną uwagę zwrócić na wszystkie narządy znajdujące się w jamie brzusznej. W wersji odwróconej to zapowiedź błędnego wyboru, złego romansu, straty, zazdrości, strachu przed miłością i dorosłym dojrzałym życiem.

Karta rydwan

rydwan

Rydwan

Karta numer 7 a znak który nią włada to Rak. To bardzo mocna karta zwycięstwa w każdej materii ! Jeżeli wypada nam w układzie to jest istotnym znakiem że czekają nas sukcesy ! Bardzo często też karta zwiastuje wszelakie formy komunikacji typu telefon, internet, list, więc można się spodziewać że będziemy rozchwytywani. Jest to bardzo dynamiczna karta, zresztą widać po rysunku. To pędzący rydwan więc jest zapowiedzią dynamicznego okresu w naszym życiu, niewykluczone że czekają nas podróże i to nawet te dalsze ! A jeżeli dynamika, to automatycznie czeka nas brak czasu. Dość często karta zapowiada narodziny dziecka i długie życie. Więc jak widać wyraźnie, jest to fajna i pozytywna karta. Sukces i zwycięstwo to dewiza tej karty. W sprawach zdrowotnych zapowiada rozchwianie emocjonalne, depresję. W wersji odwróconej jest zapowiedzią utraty pracy, konfliktu z prawem, zapowiada złe wieści, zastój i frustrację. Dość często w tym położeniu to po prostu zmiany planów odnośnie podróży.

Karta mocy

moc

Moc

Karta numer 8 pod dowództwem Lwa. Jejku, nie wiem czemu, ale ja nie lubię tej karty. Mam awersję do niej jak ją widzę, a przecież to dobra karta, pozytywne ma wibracje. Jej przesłanie to głównie siła fizyczna i odwaga więc często oznacza uprawianie sportów w tym tych ekstremalnych. Często jest zwiastunem odwagi, nie powinniśmy się bać gdy coś nas czeka np. sprawa w sądzie itp. Bo będziemy mieli dużo siły wewnętrznej i odwagi by sprostać wyzwaniu ! Karta jest też zapowiedzią dużej witalności i dobrego zdrowia a także w niektórych rozkładach może wskazywać że kobieta pragnie być matką. Więc jak widać też fajniutka karta. Tylko czemu ja jej nie trawię? sam nie wiem. Jeżeli chodzi o zdrowie to jak już pisałem ta karta to zapowiedź dobrego zdrowia, ale jest też oznaką pewnych chorób i to w szerokim zakresie.Warto jednak zwrócić baczną uwagę na układ krwionośny. Odwrócona karta to głownie bezsilność i poważna choroba, tchórzostwo, panika, problemy z zajściem w ciąże itp.

Karta pustelnika

pustelnik

Pustelnik

Karta numer 9 rządzona przez znak Panny. Tej karty bardzo wiele osób nie cierpi. A ja ją nawet lubię. Może dlatego że sam jestem pustelniko nomadem? hahahaah. To głównie karta przemyśleń , karta rozważań nad własnym życiem nad własnym postępowaniem, ot taki rachunek sumienia i wyciąganie wniosków z niego na przyszłość. Czyli czeka nas czas w którym być może znajdziemy swoja prawdziwą drogę i właśnie nią pójdziemy do celu. Ta karta to gównie wyciszenie i medytacja, głęboka relaksacja, spokój. Nie wykluczone że będziemy szukać nowych wartości duchowych, wycofamy się z aktywnego życia na rzecz uduchowienia. Karta też wskazuje na zainteresowanie okultyzmem. Oj lubię te klimaty hahahaha i często może oznaczać osobę która ma w sobie to coś, co jest potrzebne do wróżenia Tarotem . Podobnie jak rydwan zapowiada długie życie i dobre zdrowie a dla starszych osób zapowiada przejście na emeryturę. Karta jest też ostrzeżeniem przed głupotą ! Przed bezmyślnymi czynami ! Więc warto sobie wszystko przemyśleć ! A często po prostu ta karta wskazuje na kogoś w podeszłym wieku. W sprawach zdrowotnych podobnie jak rydwan, mimo że zapowiada dobre zdrowie to też zapowiada kłopoty z jamą brzuszną, te wszystkie flaki itp. Warto uważać na trzustkę. W wersji odwróconej to niecierpliwość, samotność i upór. Karta ostrzega by nie lekceważyć rad od osób starszych, dość często w tym położeniu oznacza izolację i zgorzknienie.

Karta koło fortuny

kolo fortuny

Koło fortuny

Karta numer 10 a patron jej to Jowisz. Piękna karta, zapowiada że zły lub niemrawy okres się kończy i oto zaczyna się dla nas czas dobrobytu tzw. czas "na wozie". Czekają nas generalnie zmiany, ale będą to zmiany tylko i wyłącznie na lepsze. Mogą nas nawet zaskakiwać. Nasze problemy zaczną dobiegać końca i zacznie nam sprzyjać tylko i tylko szczęście. Czasami karta zapowiada wielkie wygrane np. w kasynie, w lotto itp. Warto też inwestować na giełdzie jak się pojawi ta karta w rozkładzie. W sprawach zdrowia warto zwrócić uwagę na wątrobę bo będą niechybnie problemy. Jeżeli karta wypadła odwrócona znak to że pojawią się nieszczęścia, konflikty, koniec dobrej passy, generalnie wszechobecny pech. Warto uważać bo szczęście się odwróci od nas na długi czas.

Karta sprawiedliwość

sprawiedliwość

Sprawiedliwość

Karta numer 11 a włada nią znak Waga. Jak sama nazwa wskazuje czekają nas pozytywne werdykty, zwłaszcza w sprawach sądowych ! Ale także w załatwianiu spraw urzędowych itp. Gdy mamy jakieś zawirowania w życiu i pokazuje się ta karta to właśnie jest znak że wszystko zmierza do pozytywnego finału. Bardzo często jest to zapowiedź podpisania ważnej umowy lub kontraktu, generalnie może to być naprawdę dobra propozycja biznesowa. Dość często spotykam się ze znaczeniem spłaty długów lub legalizacji dokumentów. W sprawach zdrowia to zapowiedź problemów z nerkami i drogami moczowymi. Odwrócona zwiastuje problemy z prawem, fałsz, oskarżenia, błędy urzędników, rozwód, rozstanie, niesprawiedliwy wyrok.

Karta wisielca

wisielec

Wisielec

Numer 12 w talii, rządzona przez Neptuna i żywioł wody. Cóż można napisać o tej karcie ? Rysunek jej jest aż nadto wymowny, to głównie stagnacja, zastój, zawieszenie w naszym życiu i to w każdej materii. Karta wyraźnie pokazuje by być cierpliwym i świadczy o tym mina wisielca, on nie jest przerażony, jest spokojny więc, cierpliwość. Wydarzenia jakie się pojawią wokół ciebie mogą powodować wiele niepewności, jednak właśnie wisielec uspokaja, nie wykluczone ze trzeba będzie coś poświęcić dla sprawy by potem więcej zyskać. Wisielca można określić bardzo krótko, jak się pojawi w układzie to znak że mamy lub będziemy mieli okres czekania wręcz na wszystko. W sprawach zdrowotnych karta ta ostrzega przed wszelkimi schorzeniami psychicznymi np. zaburzenia świadomości, równowagi, często są to zaburzenia też pochodzenia wręcz parapsychicznego (mimowolne widzenia zjaw) W wersji odwróconej to szantaż emocjonalny, samolubstwo i udawanie męczennika choć się nim nigdy nie było, często w tej pozycji zapowiada problemy z psychiką i nie wykluczone są wizyty lub pobyt w szpitalu dla obłąkanych. Oczywiście wisielec to też zdrada, oszustwo i niemożność uzyskania spokoju w życiu, często są to też problemy w pracy. W tej pozycji karta zwiastuje nadużywanie narkotyków, alkoholu, i innych używek a podstawowym znaczeniem tej karty jest po prostu smutek, oczywiście w odwróconym położeniu.

Karta śmierć

śmierć

Śmierć

Karta numer 13 pod panowaniem Skorpiona. Oj wszyscy się boją tej karty, ten kościotrup jak się pojawia w rozkładzie, widzę w oczach ludzi strach. A paradoksalnie ta karta bardzo rzadko oznacza śmierć fizyczną, owszem ma takie znaczenie ale jest ono drugo lub nawet trzecio rzędne. Główne przesłanie tej karty to bardzo znaczące zmiany w naszym życiu, śmierć "starego" by nowe mogło nastać, tak to można określić. Koniec jednego etapu w życiu i początek drugiego. Bardzo często karta oznacza osobę po ciężkich przejściach lub kogoś w podeszłym wieku. Kartę głównie interpretujemy jako, zmiany lub pozostawienie przeszłości całkowicie za sobą. W sprawach zdrowia karta nie jest za dobra, zapowiada przede wszystkim myśli a nawet próby samobójcze, często zwiastuje poważną, naprawdę poważną chorobę lub wypadek, a co za tym idzie może zwiastować też śmierć fizyczną. W wersji odwróconej to strach, stagnacja i marazm, strata przyjaciela (nie zgon ), nieuleczalna choroba.

Karta umiar

umiar

Umiar

14 karta w Dużych Arkanach rządzona przez znak Strzelca. Karta zapowiada uzyskanie pełnego spokoju i harmonii po dość burzliwym okresie. Więc jak widać jest kartą pomyślną i uspokajającą. Karta często też wskazuje na umiejętność dostosowywania się do różnych sytuacji i posiada duży zastrzyk silnej woli który pozwoli nam na spełnienie naszych zachcianek. W innych znaczeniach karta wskazuje na człowieka zrównoważonego, spokojnego, lubiącego spędzać czas w domu (domator ). Czasami też jest zwiastunem ciąży lub związku partnerskiego. W sprawach zdrowotnych musimy uważać na sprawy związane z kośćmi w okolicy bioder czyli generalnie miednica, mogą też być problemy z żyłami. W odwróconym położeniu karta zapowiada brak harmonii i spokoju, brak cierpliwości, fatalne pożycie sexualne, konflikty wszelkiego rodzaju.

Karta diabła

diabeł

Diabeł

I nastała karta numer 15, a Diabeł jej było na imię, rządził nią Koziorożec.... Jedna z najgorszych kart i sama jej nazwa wiele już wyjaśnia. Ja osobiście nie widzę w niej nic dobrego ale wiem że co niektórzy wróżbici postrzegają ją jako dobry omen dla małżeństwa. Generalnie karta to samo zło, jednak o wszelkiej postaci, głównie to wyuzdany perwersyjny sex, złodziejstwo i ciemne interesy. Bardzo często karta wskazuje na człowieka miłującego wręcz kasę ! To czysty materializm i dążenie do niego za cenę życia innego człowieka. Częste znaczenia tej karty to też, zdrada, alkohol, narkotyki, gwałt itp. tak jak wspomniałem wszystko co związane ze złem, więc jak się ta karta pojawia w układzie to nic dobrego nie zwiastuje i w zależności od pytania odpowiednio ją interpretujemy. Załóżmy że dziewczyna pyta czy ją kocha chłopak i wychodzi ta karta, to znak ze on ma w głowie tylko myśli o sexie. Czasami też diabeł to nic innego jak jakaś przeszkoda której niestety nie pokonamy, ale możemy ją obejść, ominąć więc sytuacja nie jest beznadziejna. Jeżeli chodzi o zdrowie to diabeł zapowiada kłopoty z kolanami i uzależnieniami, także mogą pojawić się problemy z przemianą materii. W wersji odwróconej karta mówi o czarnej magii o sataniźmie o pogardzie dla ludzi. Zapowiada więzienie oraz często oznacza że ktoś rzucił na nas klątwę lub urok. Często w tym położeniu mówi o związku ale bardzo toksycznym.

Karta wieży

wieża

Wieża

Numer 16 i Mars nad nią pieczę trzyma. Kolejna fatalna karta. Sam nie wiem czy gorsza od diabła czy nie, ale wiem że jak się ona pojawia to nic dobrego nie znaczy. Generalnie zapowiada katastrofalne zmiany w naszym życiu wręcz ruinę, zawalenie się wszystkiego. Problemy zaczną się pojawiać z każdej strony. Nasze życie się zmieni, ale nie na lepsze, może to oznaczać np. rozpad związku partnerskiego, wypowiedzenie pracy, wypowiedzenie kredytu mieszkaniowego, kalectwo na skutek wypadku. Często też oznacza wszelkie problemy techniczne w domu np. zalanie mieszkania, pożar itp. No nic dobrego nie ma w tej karcie a tylko można spodziewać się załamania nerwowego. W sprawach zdrowia przepowiada głównie uszkodzenia ciała, gwałtowne uszkodzenia czyli wypadki. W wersji odwróconej to oznaka pustki w naszym życiu, totalna klęska, frustracja, fałszywe oskarżenia, buntownicze podejście które wywoła duży szok w u innych ludzi.

Karta gwiazda

gwiazda

Gwiazda

Numerek 17 i włada nią Wodnik. To bardzo fajna karta i powiem szczerze że ja chyba najbardziej ją lubię. Karta daje dużo nadziei i jest wręcz przesiąknięta optymizmem. To zapowiedź lepszego jutra. Ta karta wręcz emanuje ciepłem i miłością bo zapowiada właśnie miłość, związek i harmonię. Jest więc superową kartą jeżeli pytamy o partnera.Bardzo często też jest oznaką narodzin, ciąży. Tą kartę można nazwać bardzo krótko, to okres sukcesów i szczęścia ! Jest to też karta ochronna zapowiadająca bardzo dobre zdrowie ! Więc jeżeli jesteśmy chorzy to należy spodziewać się poprawy ! W wersji odwróconej karta mówi o braku nadziei, o pesymiźmie, często jest zapowiedzią braku wiary w sens dalszego życia, bardzo często w tej pozycji jest też zapowiedzią nieudanej miłości, nieudanego związku itp.

Karta księżyc

księżyc

Księżyc

Oznaczono tą kartę numerem 18 a włada nią znak Ryb. Hmmm......no nie wiem jak zacząć, to karta niejasności, tajemnic. To mroczna karta w sumie i bardzo często zapowiada kłamstwa i złudzenia, dość często wskazuje nam że np. osoba o która pytamy ma przed nami tajemnicę ! Coś ukrywa ! Więc jeżeli pytamy o naszego partnera, to nie wykluczone jest że coś kreci, może ma nawet kochankę. W każdym razie czysty nie jest ! Tym bardziej że karta jest bardzo życzliwa dla ludzi uwikłanych w tajemniczy romans. Bardzo często wskazuje na związek kobiety z kobieta ! Jeżeli interesujesz się ezoteryką to jest zapowiedzią że poznasz wiele szczegółów wiedzy tajemnej. Czasami jest zwana kartą ludzi show biznesu bo jest związana z ludźmi pracującymi w radiu, tv, filmie. W sprawach zdrowotnych wskazuje na problemy z pamięcią i może zapowiadać np. odrętwienie stóp. W znaczeniu odwróconym karta mówi że czeka nas duże ryzyko, choroba psychiczna ! Oszustwo, mrzonki i błędne oceny.

Karta słońce

słońce

Słońce

Numer 19, rządzona przez Słońce. Oj ciepła to karta. Wskazuje na ciepłe miesiące lub ciepłe słoneczne miejsca np. Majorka. To karta miłości, szczęścia i radości w zasadzie nie ma nic złego w sobie i jest na prawdę piękną kartą. Jeżeli ona nam się pojawi w układzie to tylko się uśmiechnąć. Zapowiada tak wiele ciepła i radości że aż nie wiem jak to opisać. Zwiastuje też narodziny dziecka. Oznacza udany związek i małżeństwo, więc jeżeli pytamy o uczucia to idealna karta. Ale generalnie jest kartą sukcesu, spełnienia życzeń, dobrego zdrowia, zrealizowania planów. Bardzo często też wskazuje na kogoś na wysokim stanowisku lub wpływowego biznesmana. Jeżeli pytamy karty konkretnie o zdrowie i ta karta wypada to niestety ale zapowiada choroby psychiczne takie jak schizofrenia itp. W wersji odwróconej jest to zapowiedź samotności, arogancji, rozpadu związku lub małżeństwa, to karta niepowodzeń.

Karta sąd

sąd

Sąd (sąd boży, zmartwychwstanie)

Karta numer 20 w Wielkich Arkanach a rządzona jest przez Plutona i żywioł ognia. Jak tu zacząć ....To karta przede wszystkim rodzinna, wskazująca na, rodzinę, narodziny dziecka. Często też jest zapowiedzią nowych planów i decyzji które bardzo znacząco wpływać będą w dalszym czasie na nasze życie. Karta przepowiada też sukces i profity z wcześniej podjętych działań np. mogą to być odsetki bankowe. Generalnie jest to dobra karta dająca dużo nadziei, ulgi i dobroci a jest to też zapowiedz renty więc jeżeli się starasz o nią to dobry jest to znak. Poza tym pojawienie się tej karty w rozkładzie przyspiesza działanie a raczej realizację całej wróżby ! W sprawach zdrowia zapowiada kłopoty z organami dokrewnymi, mogą też pojawić się problemy z gardłem. . W wersji odwróconej spowalnia wykonanie całej wróżby, zapowiada zastój, stagnację, czasami może nawet oznaczać zgon, często oznacza utratę środków do życia.

Karta świat

świat

Świat

Numer 21 rządzona przez Saturna. To jedna z najlepszych jeżeli nie najlepsza karta w całej talii ! Karta sukcesu, powodzenia, szczęścia a wręcz największego szczęścia ! Karta końca jednego etapu i początku drugiego. Ta karta to zapowiedz spełnienia się naszych marzeń i planów. Bardzo jest też pozytywna jeżeli załatwiamy jakieś sprawy mieszkaniowe ! Bardzo często jest oznaką wyzdrowienia. Jest to też zapowiedz szczęśliwego małżeństwa. Częste znaczenie tej karty to po prostu dalsze podróże. W każdym razie jak się ta karta pojawia nic złego się nie stanie. W sprawach zdrowia większych problemów nie zapowiada ale jednak należy uważać na problemy związane z psychiką. W wersji odwróconej karta zapowiada popełnianie błędów zwłaszcza zawodowych, zwiastuje też sukces ale taki który nas jednak nie będzie cieszył, czasami może wskazywać na uwięzienie, to też jest stagnacja i zdrada.

Biała karta

biała karta

Biała karta

Tej karty nie ma w większości talii ! I jest duże prawdopodobieństwo że jak kupisz karty jej tam nie będzie ! Skąd ją wziąć? Najlepiej zrobić samemu np. z bristolu itp. Ale oczywiście nie jest to karta obowiązkowa ! Standardowo wróżymy normalną talią .Jeżeli jednak będziesz chciała spróbować niestandardowego wróżenia to zrób sobie 2 białe karty i wróż talią złożoną z 80 kart. Dobra, co oznacza ta karta? Najprościej to można ująć że karta wskazuje iż dane pytanie nie ma odpowiedzi w danej chwili ! Więc jak wypadnie ta karta na znaczącej pozycji trzeba zadać to samo pytanie kartom w późniejszym terminie. Inne znaczenie tej karty? Czasami odpowiedz kart jest bardzo jasna i wypada ta karta to wtedy jest to znak że wróżący nie powinien podać całej prawdy osobie której wróży bo karta wtedy wskazuje że ta osoba nie jest gotowa na przyjęcie takiej wiadomości. Także jak widać wyraźnie karta ani nie jest dobra, ani nie jest zła, generalnie oznacza niejasną sytuację która będzie się rozwijać. Wielu wróżbitów zaleca stosować 1 białą kartę, ja jednak osobiście stosuję 2, ale na początek warto się uczyć bez białych kart. I jeszcze jedno, jeżeli wyjdzie że klient nie jest gotowy na wiadomości to nie kłamiemy ! Ale też nie mówimy wtedy wszystkiego co wyszło w kartach, podajemy tylko takie informacje które są neutralne, a już na pewno w takim wypadku nie mówimy o śmierci czy wypadkach !

anubis

Wróżbita Anubis A.D.2006-2021

Powrót

Kopiowanie textów i zdjęć zabronione !
Jeżeli chcesz coś wykorzystać na swojej stronie www zapytaj  mnie najpierw !

tarott.eu - darmowy tarot | wróżenie z kart | wróżby
wróżki | wróżka | wróżba | horoskop za darmo | Aida | ezoteryka | karty klasyczne
rytuały | tarot | tanie wróżby | wróżbyonline | magia | wróżby

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym - tak jak działo się to dotychczas. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych i statystycznych. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.