Małe Arkana

Podstawowe informacje

10 mieczy

10 mieczy - wróżby

10 Mieczy

No nie jest to dobra karta. Przez niektórych jest uważana za jedną z najgorszych lub nawet najgorszą w całej talii . Cóż mogę o niej powiedzieć? Jak wypadnie ta karta to niechybnie będzie znaczyć coś złego i teraz w zależności od położenia ustalamy czy zdarzenie jakie może się wydarzyć jest fatalne czy bardzo fatalne , najgorzej jak karta wypadnie na wyniku wróżby . Karta generalnie zapowiada najbardziej niekorzystny obrót spraw w zależności np. jakiego pytania dotyczy, załóżmy że pyta ktoś czy wyjdzie z długów i pada ta karta na głównej pozycji wynikowej, to sprawa jest jasna, ta osoba ma nikłe szanse na polepszenie swojej sytuacji, to samo się tyczy innych dziedzin życia. Jeżeli karta wypadnie na pozycji pośredniej czyli nie najważniejszej to karta ta zawsze daje nadzieje ze już gorzej być nie może i już tylko teraz będzie lepiej , poprawa musi nadejść ! Ale jak pisałem warunek jest taki że ta karta nie leży na wyniku rozkładu ! Co ta karta oznacza jeszcze ? Podstawowe znaczenia tej karty to, zdrada, strata, chłód, brak miłości , czasami karta może wskazywać na wypadek lub chorobę ! Może też oznaczać kradzież, zresztą pisałem wcześniej o stracie. W każdym razie jak dla mnie ta karta nie ma w sobie nic dobrego , w odwróconym położeniu karta też nic dobrego nie oznacza, generalnie , kłopoty , myśli samobójcze, zagrożenie życia itp. Myślę że takie wytłumaczenie tej karty dla osoby początkującej wystarczy. Ja osobiście jak zobaczę tą kartę na wyniku wróżby to nawet nie interpretuję całego układu bo nie ma sensu, w mojej talii ta karta jest charakterystyczna, wystarczy mi tylko rzut okiem na rozkład i już wiem że będzie źle, oczywiście obowiązkiem każdego tarocisty, wróża czy też wróżki jest tak przekazać złe informacje drugiemu człowiekowi aby ten się nie załamał ! Człowiek musi mieć nadzieję a wróżka nie może tej nadziei do końca odebrać !

9 mieczy

9 mieczy - wróżba

9 Mieczy

Miecze generalnie nie są dobre i ta karta też do najlepszych nie należy. Karta ta to głównie wszelkiego rodzaju cierpienia, w zależności od zadanego pytania np. ktoś pyta o związek to wtedy są to cierpienia emocjonalne, ktoś pyta o stan zdrowia to wtedy cierpienie fizyczne itp. Karta też oznaczać może wszelkie stany depresyjne, złe stany psychiczne, często wskazuje na strach np. ktoś pyta czy możliwa jest reaktywacja związku i wypada ta karta w rozkładzie, możemy zinterpretować to jako strach tej osoby przed powrotem. Czasami karta wskazuje też na choroby kobiece więc jeżeli pytanie jest odnośnie zdrowia to oprócz doła psychicznego na jaki może wskazywać możemy zwrócić właśnie uwagę na choroby kobiece, oczywiście pod warunkiem że to kobiety się tyczy. Co jeszcze mogę powiedzieć? Ano karta głównie wskazuje na cierpienie które może doprowadzić do zmiany na lepsze ! Pod warunkiem że zniesiemy je ze spokojem. Karta mówi o braku wiary w siebie we własne siły, często też odnosi się do kryzysu zawodowego ale podstawowy wydźwięk tej karty to 3 słowa, cierpienie, depresja, negatywne myślenie.

8 mieczy

8 mieczy - wróżenie

8 Mieczy

Ta karta to generalnie wszelkie ograniczenia, można rzec że zwiastuje uczucie osaczenia, brak siły. Ta karta to nic innego jak zła passa więc jak wypadnie w rozkładzie to znak że coś pójdzie nie po naszej myśli, czyli np. jest pytanie odnośnie wzięcia kredytu i wypada ta karta, to ja bym się osobiście zastanowił bardzo poważnie nad kredytem bo karta zwiastuje że np. może nadejść czas gdy nie będziemy mogli spłacać kredytu i niekoniecznie musi to chodzić o utratę pracy, może to być związane ze zdrowiem. Jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe to znak że niechybnie nasze szanse u płci przeciwnej maleją! Co mogę jeszcze powiedzieć na temat tej karty? Karta zwiastuje też że potrzebna ci będzie cierpliwość by wyjść z trudnej sytuacji ale jest na to szansa! I warto wtedy prosić o pomoc, bo jest wielce prawdopodobne że jak poprosisz to ją otrzymasz! W wielkim skrócie ta karta to nic innego jak trudna sytuacja życiowa w każdej dziedzinie o jaką zapytamy, często też zwiastuje chorobę lub problemy zdrowotne. Odwrócona będzie oznaczać np. ciężką prace za małe pieniądze lub duże starania o wybrankę a małe efekty itp. Czasami może zwiastować wypadek.

7 mieczy

7 mieczy - wróżka

7 Mieczy

Głównym przesłaniem tej karty jest nieuczciwość, czy to w finansach czy to w miłości, gdy wypadnie ta karta to musisz uważać bo potrzeba będzie ci wiele sprytu i silnej woli by pokonać tych co będą w stosunku do ciebie nieuczciwi. Bardzo często karta oznacza po prostu złodzieja, kradzież , włamanie. Jeżeli chodzi o uczucia to nieuczciwość najczęściej objawia się zdradą i w tym wypadku karta bardzo wyraźnie wskazuje właśnie na zdradę. Ta karta to też puste słowa, samotne działanie, w niektórych przypadkach może oznaczać zmianę miejsca zamieszkania lub pracy, wszystko zależy od pytania.Generalnie główne przesłanie tej karty to by nie być ufnym! W odwróconym znaczeniu karta przestrzega głównie że jeżeli byłeś nieuczciwy wobec drugiej osoby to to wróci do ciebie, uważaj na swoją własność i uważaj bo niechybnie czekają cię złośliwości od innych osób.

6 mieczy

6 mieczy - wróżki

6 Mieczy

Hmm.....co mogę napisać na temat tej karty? Główne znaczenie to podróże, więc jeżeli ci wypadnie ta karta na ważnych pozycjach oznacza że czeka cię jakaś podróż ale może to być zarówno podróż po świecie jak i podróż wewnętrzna do własnego ja. Karta też wskazuje że znajdziesz się z dala od niebezpieczeństw, więc jest w sumie kartą pozytywną bo zapowiada też że twoje problemy zaczną się rozwiązywać a droga jaką zmierzasz jest dobra i słuszna. Więc krótko i na temat, zapowiada się poprawa i w zależności czy pytamy o uczucia czy o finanse, problemy zaczną znikać. Jeżeli pytamy o sprawy zawodowe karta może oznaczać zmianę zawodu, nie zmianę pracy ale właściwie chodzi o przeszkolenie do innego zajęcia, przekwalifikowanie. W odwróconym znaczeniu karta mówi ze nie potrafisz wyjść z trudnej sytuacji, karta wskazuje na mściwość na agresję, drobne problemy , czasami zapowiada połowiczny sukces.

5 mieczy

5 mieczy - tarot

5 Mieczy

No ta karta nie jest dobra , a w zasadzie należy do jednych z najgorszych , głównym jej znaczeniem jest po prostu wszelka przegrana . Karta wyraźne mówi o przegranej bitwie o konfliktach w których będziesz tą właśnie stroną która będzie na minusie , ważne jest by przyjąć porażkę z pokorą . Generalnie karta mówi że obrany kurs nie jest najlepszy i nie przyniesie ci nic poza nieszczęściem . Czasami karta oznacza brak zaufania i zdradę . W odwróconym znaczeniu to rozpacz , gorycz , nietolerancja i obecność na pogrzebie !

4 mieczy

4 mieczy - magia

4 Mieczy

Ech te miecze , karty niezbyt dobre i przychylne i jak pewnie się domyślasz ta też nie jest najlepsza . W podstawowym znaczeniu oznacza ...no właśnie co ona oznacza? To przede wszystkim zranione uczucia jeżeli pytamy o miłość , to chłód emocjonalny itp. Ta karta to samotność lub szukanie samotności więc jak widać nie jest to karta przychylna i w sprawach uczuciowych do najlepszych nie należy . Bardzo często ta karta oznacza zapowiedź rozdzielenia sypialni małżeńskiej ! Nie mylić z rozstaniem !!! Można to nazwać pogorszeniem stosunków w związku . Bardzo często karta wskazuje na wizyty w szpitalu związane z własną chorobą choć nie tylko , często karta wskazuje na chęć ucieczki od naszych problemów i kłopotów . Na koniec powiem jeszcze tyle że w sprawach zawodowych jeżeli o takowe pytamy to karta oznacza ni mniej ni więcej jak zmianę pracy a raczej wypowiedzenie pracy . Jeszcze w niektórych przypadkach karta może oznaczać po prostu rekonwalescencję i czas na odpoczynek .Często też oznacza wyjście z depresji jeżeli w takowej jesteśmy. W odwróconym znaczeniu to po prostu powrót do świata do zdrowia do życia ...do normalności ...ale jest to proces powolny ! W tym znaczeniu bardzo często jest to koniec choroby.

3 mieczy

3 mieczy - wróżbyonline

3 Mieczy

W niektórych taliach Tarota ta karta to obraz serca przebitego mieczami , dlaczego? Bo główne znaczenie tej karty to ...złamane serce :( Więc jak już się domyślasz to też nie jest dobra karta i jeżeli chodzi o uczucia to oznacza po prostu zakończenie związku , często bolesne ! Czasami oznacza trójkąt i bądź pewna że ktoś w tym układzie będzie cierpiał ! Ta karta to łzy i ból egzystencjonalny to rozczarowanie życiem :( Ale najczęściej oznacza po prostu rozstanie :( Jeżeli chodzi o zdrowie to bardzo często wskazuje na jakiś zabieg chirurgiczny ! W sprawach finansowych karta też nic dobrego nam nie wróży i może po prostu oznaczać stratę ! W odwróconym znaczeniu to żałoba lub chorobliwa zazdrość w niektórych przypadkach wskazuje na więzienie .

2 mieczy

2 mieczy - wróżby

2 Mieczy

Ta karta już nie ma aż tak fatalnego wydźwięku , głównym znaczeniem jej jest równowaga . Bardzo często może oznaczać przyjaźń w niedoli lub człowieka , sprzymierzeńca na którego możesz liczyć ! Bardzo często wskazuje na zawieszenie broni w różnych konfliktach . Oczywiście chodzi mi o konflikty między ludzkie :) W sprawach uczuciowych to nic innego jak blokada emocjonalna , wycofanie emocjonalne , zwątpienie , rozczarowanie itp. Więc raczej nic dobrego :( A w sprawach zdrowotnych ...no cóż bardzo często choroba :( W wersji odwróconej karta wskazuje na człowieka który cie zdradzi a któremu ufasz ! Ten człowiek cię oszuka lub naciągnie , często też w tej pozycji karta wskazuje na niewierność i dwuznaczność sytuacji .

As mieczy

as mieczy - wróżenie

As Mieczy

As to siła , as jest mocną kartą . Z powodzeniem przebija się przez przeszkody ! Co to oznacza? Generalnie ta karta zwiastuje sukces ale należy się liczyć z tym ze będą bitwy i to liczne do stoczenia ! Bardzo często karta wskazuje na siłę intelektu na obiektywizm na poszukiwanie prawdy . W sprawach uczuciowych niestety ale bardzo często to jest rozwód :( Separacja , rozprawa rozwodowa itp. Jeżeli chodzi o zdrowie to jest to następna karta wskazująca na interwencję chirurgiczną ! Jeżeli chodzi o finanse....to powiem tak....karta pokazuje nam że mamy w sobie szanse ! I musimy ją wykorzystać ! Powinniśmy ją wykorzystać. W odwróconym znaczeniu to jest niesprawiedliwość , kłótnie , niemożność rozwiązania problemu . Bardzo często karta wskazuje na rozdrażnienie i złość .

10 pucharów

10 pucharów - wróżby

10 Pucharów

Karta zadowolenia :) Bo taki jest jej główny przekaz , karta mówi o długotrwałym spokoju , szczęściu rodzinnym , przyjaźni itp. Czyli karta zapowiada to o czym praktycznie każdy marzy więc jest bardzo dobrą kartą jeżeli chodzi o pytania związane z uczuciami bo może zapowiadać długi , owocny i dobry związek :) Lub wspaniałą przyjaźń , generalnie karta jest taką złotą rybką bo przepowiada spełnienie życzeń oraz informuje nas że wszystko ułoży się tak dobrze jak tylko będzie mogło :) Często karta wskazuje na zawarcie związku małżeńskiego na bezpieczeństwo emocjonalne , czasami oznacza związek z kimś z innego miasta , innego kraju . W sprawach zawodowych karta jest bardzo pomyślna dla grupowych przedsięwzięć , dobitnie zapowiada sukces , zresztą praktycznie w każdej dziedzinie ta karta jest pozytywną kartą :). Jeżeli karta leży odwrócona to oznacza brak zaufania , utratę kontaktu z przyjaciółmi z rodziną , często karta daje poczucie izolacji od otoczenia , wrażenie niezrozumienia , dość często oznacza rozpad związku lub problemy w rodzinie , czasami niespełnioną miłość lub zawiść .

9 pucharów

9 pucharów - wróżba

9 Pucharów

Karta przyjemności , tak tak ...przyjemności , wiem co piszę bo ta karta mówi o życiu w dostatku . Karta mówi o dobrej zabawie o gronie znajomych i przyjaciół , zapowiada spotkania towarzyskie , imprezy , generalnie jak już napisałem wcześniej ....przyjemności :) W dwóch słowach można powiedzieć , radość życia :) W sprawach finansowych to karta mówiąca o bezpieczeństwie finansowym , zapowiada bardzo wyraźnie sukces materialny więc jeżeli ci ona wypadnie odnośnie pytania o finanse.....:) Możesz się uśmiechnąć :) W sprawach zawodowych karta nie wnosi nic nadzwyczajnego ale zapowiada dobrą i przyjemną atmosferę w pracy a jeżeli nie masz pracy to jest znak że okres bezrobocia będzie się niebawem kończył dla ciebie i znajdziesz pracę. Czasami karta zapowiada prace w handlu i zarówno może to być praca u kogoś jak i na swoim . Jeżeli chodzi o zdrowie , to ta karta to właśnie szczęście i zdrowie :) Co tu dużo mówić , jeżeli pytasz kart tak ogólnie o swoje zdrowie to karta zapowiada że będziesz się cieszyć dobrym stanem zdrowia jeszcze długo :) A jeżeli jesteś chora , spodziewaj się poprawy :) W uczuciach może czasami oznaczać samotność tak jakby brakowało ci czegoś ... Jeżeli ci wypadnie odwrócona to oznaczać będzie , próżność , zadowolenie z siebie , lekceważenie partnera , obżarstwo, uzależnienie od jedzenia prowadzące do otyłości , beztroske .

8 pucharów

8 pucharów - wróżenie

8 Pucharów

Hmmm.......co ja tu mogę powiedzieć? ....jedno z ważnych przesłań tej karty jest to aby kierować się sercem w życiu i robić to co naprawdę się pragnie , często też oznacza ta karta uwolnienie się emocjonalne , uwolnienie od partnera i poszukiwanie czegoś innego , ot nowej miłości . To jakby wyzwolenie się , karta wyraźnie mówi o poszukiwaniach miłości , przyjaźni , wolności. W niektórych znaczeniach to jest podróż ...daleka podróż ...podróż w nieznane.... Jednak jak już wspomniałem jeżeli chodzi o uczucia to najważniejsze przesłanie taj karty to po prostu uwolnienie się od partnera i szukanie nowego . Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe to raczej nic dobrego się nie zapowiada , wypowiedzenie pracy najczęściej jest zwiastowane przez tą kartę. W sprawach zdrowotnych nie wskazuje na nic złego , raczej na rekonwalescencje po chorobie . Generalnie ta karta to punkt zwrotny w życiu w każdej ze spraw. Jeżeli karta wypadła ci w pozycji odwróconej to oznacza smutek , żałobę , kłopoty w rodzinie , problemy finansowe , depresję . Bardzo często zwiastuje ucieczkę od problemów i opuszczenie dobrej sytuacji na rzecz czegoś nierealnego .

7 pucharów

7 pucharów - wróżka

7 Pucharów

Typowa karta wyborów , jak ona wypadnie w układzie to znak że czekają nas ważne decyzje do podjęcia . Jednak karta wyraźnie zapowiada że do celu prowadzi wiele dróg więc wyboru należy dokonywać bardzo ostrożnie i skrupulatnie ....pamiętaj nie wszystko jest tym na co wygląda ! Ta karta to też fantazje , marzenia , przez co często wskazuje na kogoś kto wykonuje zawód wymagający dużej dozy wyobraźni . W sprawach uczuciowych często zapowiada po prostu niemożność podjęcia decyzji np. którego faceta wybrać itp. w sprawach finansowo zawodowych oznacza że decyzje do podjęcia mogą być dla ciebie przełomowe . Jeżeli karta wypadnie odwrócona będzie oznaczać zawiedzione nadzieje , marzenia o uczuciu , utracone szanse , rozczarowanie , często wskazuje na nadużywanie alkoholu , narkotyków , lekomanię .

6 pucharów

6 pucharów - wróżki

6 Pucharów

Pamięć , wspomnienia , to główne przesłanie tej karty . Bardzo często zwiastuje pojawienie się w naszym życiu kogoś z przeszłości , kogoś kogo bardzo ceniliśmy , lubiliśmy , to może być zapowiedź spotkania dawnego przyjaciela lub ukochanego ! Ta karta może właśnie zapowiadać w pytaniach o uczucia że jest możliwość reaktywacji rozwalonego związku . Ta karta to też jak już wspomniałem wspomnienia i często mówi nam że rozwiązanie naszego problemu jest w przeszłości , musimy tylko "cofnąć" się w czasie a na pewno znajdziemy tam sposób na rozwiązanie naszego problemu . Często też karta zapowiada przeprowadzkę bliżej naszych korzeni jeżeli wcześniej opuściliśmy miejsce naszego pochodzenia . A często ta karta to po prostu wspomnienia z naszego dzieciństwa , zakup nowych mebli do domu lub .....dziecko , tak tak , karta zapowiada dziecko ale pozamałżeńskie , więc jeżeli np. pytasz kart czy mąż cię zdradza....sprawa jest jasna , nie dość że zdradza to jeszcze będzie miał dziecko , oczywiście to działa w drugą stronę tak samo :) W niektórych specyficznych sytuacjach i pytaniach zapowiada adoptowanie dziecka . W sprawach zdrowotnych nic szczególnego nie mówi ta karta ale może zapowiadać .....śmierć kliniczną jeżeli pytamy o kogoś kto jest w szpitalu . Karta odwrócona to oznaka złych wspomnień , traumy to nostalgia i brak akceptacji zmian , często niemożność zaadoptowania się do nowych warunków np. mieszkaniowych , często w tej pozycji wskazuje na człowieka który nie umie wziąć odpowiedzialności za swoje życie , tak jakby ta osoba chciała zostać wiecznym chłopcem lub dziewczynką , często w tej pozycji oznacza po prostu brak wiary w siebie .

5 pucharów

5 pucharów - tarot

5 Pucharów

Typowa karta smutku i takie jest jej podstawowe znaczenie . Ta karta zwiastuje w pierwszej kolejności rozpad związku , rozwód . rozstanie itp. a co za tym idzie dla jednej osoby ze związku będzie to cierpienie emocjonalne , cierpienie typu "ból serca" , pojawi się silne poczucie beznadziei , pojawią się łzy , będą też kłopoty i troski . W niektórych przypadkach ta karta zapowiada , żałobę , często też zapowiada spotkanie jakiegoś krewnego lub przyjaciela , po dość długiej przerwie w kontaktach między wami . W nielicznych przypadkach może zwiastować niespodziewany prezent. W sprawach zdrowotnych może zwiastować choroby psychiczne , depresje , załamania itp. a w sprawach finansowo zawodowych to też nic dobrego , raczej zapowiada się okres niepowodzeń , utraty kasy , kłótni. Generalnie w każdej sprawie ta karta nic dobrego nam nie wróży Jeżeli ta karta wypadnie w pozycji odwróconej to znak że mimo fatalnych okoliczności i mimo tego że dużo straciłaś sytuacja zacznie się poprawiać ! Karta w tej pozycji dobitnie wskazuje że czas złej passy , czas niepowodzeń kończy się dla ciebie , czyli karta daje nam nadzieję :)

4 pucharów

4 pucharów - magia

4 Pucharów

Nuda ...nuda ....nuda...to główne przesłanie tej karty , zła nie jest ale optymistyczna też nie . Bardzo często wskazuje na znudzenie się drugą osobą w związku , karta bardzo wyraźnie mówi i doradza że potrzeba jakiegoś impulsu by związek poruszyć , potrzeba nowych znajomych , spotkań , imprez , zainteresowań , w przeciwnym razie ta nuda doprowadzi do stagnacji a w ostateczności np. do romansów itp. Często karta zwiastuje po prostu kryzys psychiczny , często mówi o rozterkach sercowych o rozczarowaniu . W sprawach zawodowych to smutek , niedostrzeganie nowych możliwość . W sprawach zdrowotnych nic złego nie oznacza ale można spodziewać się apatii , chandry Jeżeli karta wypadła odwrócona to oznacza strach przed samotnością który może doprowadzić do alkoholizmu , oznacza nadużycie zaufania bliskiej osoby , oznacza brak motywacji do dalszego działania .

3 pucharów

3 pucharów - wróżbyonline

3 Pucharów

Hmm...co tu napisać o tej karcie....hmmm...główne przesłanie (znaczenie) to uroczystości bo karta jest związana ze świętowaniem np. powrotu do związku , załatwieniem ważnej sprawy z realizacją planów itp. więc jeżeli wypadnie ci ta karta w układzie odnośnie pytania o związek to sprawa jest jasna :) Albo będzie oznaczała powrót do związku gdy para się rozstała lub gdy para jest razem to znak ze będzie lepiej niż jest nawet jak jest dobrze. Bardzo często ta karta zapowiada zajście w ciąże lub narodziny Generalnie to bardzo dobra karta jeżeli chodzi o uczucia bo można to określić jako szczęście w miłości ...a często znaczenie tej karty to po prostu zapowiedź imprezy , zabawy odnośnie jakiegoś ważnego wydarzenia jak wspomniałem na początku opisu tej karty . Karta jest też dobrym omenem jeżeli chodzi o zdrowie bo zwiastuje wyleczenie lub powrót równowagi w zdrowiu , to karta dobrego zdrowia więc jeżeli z twoim zdrowiem jest nie tak jak potrzeba to karta zapowiada rychłą poprawę . W sprawach zawodowych to też jest dobra karta , zwiastuje umiejętność wyjścia z trudnej sytuacji , umiejętność zaprowadzenia lub wprowadzenia kompromisu itp. Więc nieważne o co pytasz karty i tak w tym wypadku karta zapowiada pozytywne rzeczy . Jeżeli wypadnie ci ta karta w pozycji odwróconej może to oznaczać trójkąt w miłości lub miłość bez wzajemności , często w tym położeniu wskazuje na choroby związane z paleniem papierosów . Wskazuje na nadużywanie alkoholu , generalnie zła passa....

2 pucharów

2 pucharów - wróżby

2 Pucharów

To też jest jedna z lepszych kart odnośnie uczuć Jak ci wypadnie w układzie to można się uśmiechnąć :) Karta oznacza głównie miłość i zrozumienie dwojga ludzi , ta karta to wręcz idealne połączenie , wskazuje na związek który nie budzi zastrzeżeń :) Związek dobry , stabilny , harmonijny , generalnie pełen wzlotów :) Karta też oznaczać może oświadczyny , związek małżeński . Dość często po prostu daje nam sygnał ze spotkamy oczekiwanego partnera :) Ta karta to wzajemny szacunek to przyjaźń to pełne emocjonalne zadowolenie :) Nic dodać nic ująć .....karta rewelacja dla osób pytających o uczucia o związki . W sprawach finansowo biznesowych często oznacza po prostu koniec rywalizacji , zakopanie topora wojennego itp. W sprawach zawodowych często wskazuje na poprawę atmosfery w pracy , zapowiada dobre układy a jeżeli ktoś szuka pracy to jest to zapowiedz rychłego znalezienia jej . W sprawach zdrowotnych zapowiada polepszenie stanu zdrowia , czasami pełne wyleczenie , ewentualnie dobre samopoczucie . Jeżeli karta wypadnie odwrócona to oznacza rozwód , separację , zdradę , niewierność , rozczarowanie . Bardzo często to znak że będą kłótnie i nieporozumienia , problemy w pracy

As pucharów

as pucharów - wróżenie

As Pucharów

Główne przesłanie tej karty to po prostu ...miłość :) Co tu dużo gadać to naprawdę dobra i silna karta miłości i uczuć :) Jeżeli wypadnie w układzie to sprawa jest jasna i chyba tłumaczyć nikomu nie muszę :) Ale powiem że karta ta to zapowiedź lub początek miłości , początek natchnienia , generalnie zapowiada się okres szczęścia .Ta karta jest dobrą kartą dla artystów wszelkiej maści bo wskazuje na płodność artystyczną :) Czasami karta wskazuje na romans , a dość często głównym znaczeniem jest możliwość zawarcia małżeństwa lub możliwe są zaręczyny , oświadczyny . Karta wskazuje też na narodziny , więc warto uważać :) bo może się zdarzyć ciąża :) Co mogę jeszcze napisać? Ta karta można rzec że wskazuje nam iż dostajemy prezent od Boga :) Zapowiada zmiany na lepsze w każdej kwestii , głównie oczywiście w sprawach uczuć gdzie karta mówi że wszystko będzie rozwijać się pomyślnie ...ale też w sprawach finansowych karta zapowiada dobrą passę , w sprawach zdrowia może wskazywać na bezpłodność lub na problemy z zajściem w ciążę , ale tylko wtedy gdy konkretnie pytamy o nasze zdrowie. Jeżeli karta jest w pozycji odwróconej to oznacza zdradę , koniec związku , gorycz , żal , generalnie wszystko zwraca się przeciw nam , często w tej pozycji pokazuje po prostu miłość bez wzajemności ...depresję

10 monet

10 monet - wróżby

10 Monet

Co tu dużo pisać ...bardzo podobne znaczenie jak 9 monet ....jak się domyślasz jest to pozytywna karta ....zapowiadająca dobrobyt ....stabilizację materialną ....generalnie wzrastanie majątku :) Oczywiście ta karta też ma w swoich znaczeniach spadek :) Jeżeli chodzi o uczucia ....to zapowiada małżeństwo ..ale raczej nie z miłości ...to raczej handel jak ja to określam ....albo delikatniej ujmując z rozsądku... Często ta karta wskazuje na więzy rodzinne ...na podtrzymywanie tradycji rodzinnych ....na spotkania rodzinne itp....... Często to też jest zmiana mieszkania ale tylko i wyłącznie związana z małżeństwem ... W sprawach zawodowych to po prostu wszelaki sukces .... Jeżeli ta karta jest odwrócona ....to oznaczać będzie stratę majątku być może całego życia ....zaniedbywanie tradycji rodzinnych ....izolacja od świata

9 monet

9 monet - wróżba

9 Monet

Ta karta to bardzo ładna i fajna karta :) Głównym jej znaczeniem jest po prostu radość i wygoda i zadowolenie z zakupu nowych środków materialnych typu np. meble ...samochód itp....coś co daje nam wygodę i zadowolenie :) Więc jak wspomniałem może to być auto lub nowa kanapa :) Ta karta to dobrobyt .....dobry okres finansowy ....bezpieczeństwo materialne ....generalnie wszystko co dobre a związane z kasą :) Jak ta karta wypadnie to wypada się tylko uśmiechnąć :) W wielu znaczeniach to też jest spadek ....czasami nagroda lub prezent Jeżeli chodzi o uczucia ....to spełnienie naszych marzeń :) To o czym marzymy w tej kwestii zostanie zrealizowane :) W sprawach zawodowych ....zapowiedz ciężkiej pracy ...ale konstruktywnej i dającej efekty .... Jeżeli karta wypadła odwrócona ....to znak że będzie jakiś krach ...np. rozpad firmy ....może oznaczać kradzież ....brudne pieniądze ...lub sukces ale odniesiony na tragedii innych ....

8 monet

8 monet - wróżenie

8 Monet

Motyw przewodni tej karty? ....ha .....nauka , nauka ....tak to ujmę ....jak wypadnie tak karta to znak ze będziemy rozwijać swoje umiejętności ...zdolności ...w różnych dziedzinach ...będziemy się dokształcać ...i będziemy zdobywali nowe kwalifikacje .....generalnie określić to można jako rozwój przez oczywiście naukę ....to mogą być studia ....i każda inna szkoła ...ewentualnie kursy .... Te umiejętności oczywiście nie będą dla naszej przyjemności a dadzą nam w dalszym czasie zyski :) Spore zyski bo w końcu to karta z finansami jest związana :) W niektórych znaczeniach karta ta oznacza spadek ....lub mały prezent Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe ....powiem krótko ....szykuje się nowa praca ....a jeżeli nie masz pracy to rychłe jej znalezienie... Jeżeli chodzi o uczucia .....hmmm....karta zapowiada szczęśliwy i romantyczny związek :) Więc jak widać fajna to karta :) Karta odwrócona ....zapowiedź to utraty pracy ...brak cierpliwości ..zazdrość ...zachłanność i chęć osiągnięcia sukcesu kosztem swojej reputacji i jakości ...

7 monet

7 monet - wróżka

7 Monet

Plany plany plany ...wszystko co najważniejsze odnośnie planowania określa ta karta ....zapowiada wyraźnie że długoterminowe założenia nasze odniosą sukces....jednak wymagana jest do tego ciężka i mozolna praca ...nie licz na to ze będzie lekko ! Będzie ciężko powiem wprost , ale będzie sukces tylko w dalszym czasie..... karta też mówi wyraźnie by nie przyspieszać na siłę w żadnej kwestii....i co ważne ....nie brać w najbliższym czasie nic na kredyt ...nie pożyczać kasy bo będzie bardzo ciężko spłacić ! W sprawach zawodowych karta wskazuje na realizację nowych pomysłów ...wszczepianie ich w życie ....zapowiada też ta karta pewne korzyści jeżeli chodzi o pracę ... W uczuciach zaleca cierpliwość ...czas oczekiwania na wyniki i czy to pytamy o związek czy o możliwość związku .....nie ma znaczenia .... Jeżeli karta wypadła odwrócona ...będzie oznaczać lenistwo ...brak satysfakcji w pracy ....czasami zmiana pracy ....nietrafne inwestycje giełdowe ...sytuacja bez wyjścia ....zastój i brak odwagi do dalszego działania .....

6 monet

6 monet - wróżki

6 Monet

Hmmm...co tu napisać o tej karcie ? To dobra karta ....można rzec że jej motywem przewodnim jest ....hojność....ta karta jak wypadnie będzie oznaczać prezenty ...podarunki i to zarówno może oznaczać że coś dostaniemy jak i będziemy dawać :) Bardzo często ta karta mówi o sukcesie finansowym ewentualnie czasami zwiastuje ....że ktoś nam udzieli wsparcia finansowego ...pomocy finansowej ..... Jeżeli masz jakieś długi ...karta zwiastuje że zostaną rychło spłacone a w każdym razie karta daje poważną szanse na to .... Inne ze znaczeń to ....dom ...dom pod miastem lub działka .....ewentualnie zmiany w dekoracji domu lub mieszkania ....często ta karta wskazuje na spotkania towarzyskie na wysokim poziomie ...ekskluzywne.... Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe , karta zwiastuje ... pracę w dobrym zespole .....a jeżeli chodzi o uczucia to powiem krótko .....sprawiedliwość losu :) To też jest miłość do ludzi :) Jeżeli ta karta wypadła ci odwrócona to znak że będzie jakaś strata....może pojawić się zazdrość ....dwulicowość w kontaktach z rodziną ....pożądanie żony bliźniego swego :) Lub własności jego :) ...bardzo często w tej pozycji to po prostu skłonności do robienia długów ....

5 monet

5 monet - tarot

5 Monet

Ha .....lepiej żeby ta karta nie wypadała nikomu w układzie ...nie jest dobra ..ech .....co tu dużo pisać ... karta zwiastuje ubóstwo ...biedę ....kryzys życiowy i to duży ! Czasami oznacza stratę kasy przez np. kradzież ....generalnie jest to zapowiedz poważnych problemów finansowo materialnych więc warto się przygotować :( ! Uważaj też w sprawach zdrowotnych bo to zapowiedź choroby :( Więc jeżeli pytasz o zdrowie to jak wypadnie ci ta karta idź no wtedy w trymiga do lekarza.... W sprawach zawodowych czeka nas strach ...będziemy się bać ze stracimy pracę .... Jeżeli chodzi o uczucia ....to jak już pewnie się domyślasz ....też nie jest to dobra karta ....zapowiada rozstanie ...lub stagnację w związku ...jeżeli szukasz partnera to raczej nie spodziewaj się ze go znajdziesz w najbliższym czasie ....ech ....no nie jest to dobra karta .... Karta często też oznacza ....oszustwo lub pech Gdy wypadnie odwrócona to oznacza bezrobocie ...nędze.....może zapowiadać załamanie psychiczne lub dużego doła .....

4 monet

4 monet - magia

4 Monet

To też dobra karta ...główne jej przesłanie to ...własność materialna .... karta pokazuje nam że będziemy dumni z posiadania czegoś nowego , materialnego ...będzie nas to rozpierać ..... karta pokazuje ze możemy przecenić znaczenie rzeczy materialnych a to jest zagrożenie ! Wbrew pozorom jest to zagrożenie .....ta karta to stabilność materialna ....i dobra kondycja finansowa umożliwiająca nam odkładanie kasy na konto w banku ....czasami oznacza spadek ....bardzo często karta określa człowieka który pod wpływem kasy traci kontakt i normalne stosunki z innymi ludźmi na rzecz materializmu :( Czyli jak ja to określam .....pożądanie kasy i zgłupienie na jej punkcie .... W sprawach uczuciowych ta karta zwiastuje powrót ukochanej osoby jeżeli się rozstaliśmy lub szanse na znalezienie miłości w niedługim czasie jeżeli właśnie jej szukamy.... W sprawach zawodowych .....ech ...pracoholizm a to nie jest dobre :(.... Jeżeli ta karta wypadnie odwrócona to oznaczać będzie ...chciwość ....pazerność ....straty finansowe ....skąpstwo ....egoizm ...zazdrość ze strony innych ludzi w stosunku do nas ....

3 monet

3 monet - wróżbyonline

3 Monet

Hmmm...co tu napisać ....hmmm.....ta karta to generalnie sukces .....umiejętności....powiem inaczej ta karta zwiastuje korzyści materialne jeżeli chodzi o wszelkie operacje finansowe np. na giełdzie lub powodzenie w handlu ....więc jest to jak widać pozytywna karta jeżeli chodzi o finanse ....ale w uczuciach to znak ze pojawi się zazdrość a nie wykluczone ze będzie ktoś "trzeci " więc warto zwrócić uwagę na partnera..... W sprawach zawodowych to awans :) Uznanie ....a nawet nagroda za wykonywanie dobrze swoich obowiązków :) Więc będzie kasiora ....generalnie ta karta zwiastuje nowe możliwości lub szanse jeżeli chodzi o pracę ...zwiastuje dobrą atmosferę w pracy ....czyli jest to superowa karta jeżeli chodzi o sprawy zawodowe.... Często ta karta oznacza np. zdanie egzaminów ... zwiastuje ze będziemy lepsi od innych w różnych dziedzinach ...ot nazwać to można prześciganie innych :) Bardzo rzadko ale jednak czasami oznacza zmianę miejsca zamieszkania .... Jeżeli karta jest odwrócona to oznaka ze nie jesteśmy gotowi do podejmowania ryzyka ....marnujemy własne zdolności ....lenistwo ....brak celu ....pasożytowanie na innych

2 monet

2 monet - wróżby

2 Monet

No ta karta do dobrych i rewelacyjnych nie należy .....jej główne przesłanie to ...manipulacja ...ta karta zwiastuje ciężkie czasy ....albo inaczej czarne chmury nad naszą głową ....czekają nas duże wydatki a co za tym idzie mogą pojawić się problemy z ciągłością finansową ! Uważaj bo będą braki w portfelu ! Moim zdaniem jak wypadnie ta karta to znak dla nas by być ostrożnym zwłaszcza w inwestowaniu kasy i uważam ze ta karta to znak by nie brać na kredyt !!! To nie jest dobry czas na kredyt ! Jeżeli chodzi o uczucia to jak już wspomniałem ...manipulacja ....więc warto uważać bo być może nasz ukochany coś kręci być może jest w drugim związku lub o tym myśli ! W sprawach zawodowych może pojawić się oferta dodatkowej pracy ...czasami ale tylko czasami oznacza malutką podwyżkę generalnie nic nie wnoszącą jeżeli chodzi o prace .... Jeżeli wypadła ta karta odwrócona to uważaj przy hazardzie ....bo to może doprowadzić cię do ruiny ...nie jest to dobry czas na hazard....często w tej pozycji oznacza lekkomyślne wydawanie kasy ....dwulicowość ..kłamstwo ....pracoholizm

As monet

as monet - wróżenie

As Monet

To bardzo fajna karta :) Dobra i życzliwa :) .....jak wszystkie monety ...i jak nazwa wskazuje ....te karty są związane ze światem materialnym ....w tym wypadku jak wypadnie ci ta karta to oznacza poprawę a raczej zapowiada poprawę w twoich finansach ...to początek dobrobytu ...to zalążek mocnej podstawy by potem było lepiej ....ta karta to typowa karta poprawy finansowej ...czasami oznacza wygraną w totka !!! lub w jakiejś innej grze losowej lub hazardowej .... Ta karta też może oznaczać po prostu owocną realizacje planów ...powodzenie w tych planach i zamierzeniach ....więc jeżeli chodzi o finanse to wręcz idealna karta :) W sprawach zdrowotnych też jest to coś dobrego :) Generalnie można powiedzieć że oznacza dobre zdrowie lub zdrowienie jeżeli jesteśmy chorzy ....ta karta to płodność jeżeli pytamy o ciąże ...o możliwości zapłodnienia itp......w sprawach związanych z pracą ....to satysfakcja z wykonywanej pracy :) Jeżeli szukamy pracy to znak ze będziemy mieli silną wole ...będziemy wytrwali i sumienni a to wszystko są czynniki które doprowadzą do pozytywnego finału .... W sprawach uczuciowych .....ha ....ba .....tu ludzie zawsze maja problem jak odczytywać monety jeżeli chodzi o uczucia a to takie proste ....w tym wypadku to po prostu spełnienie :) To zadowolenie to generalnie okres harmonii jeżeli pytasz o związek lub o przyszłość związku ....jeżeli pytasz o spotkanie partnera....to ta karta to dobra koniunktura :) Dobry czas na rozglądanie się .... często karta oznacza zakupy ziemskie ...czyli jakiegoś gruntu ....często oznacza tez otrzymanie prezentu .... Jeżeli ta karta wypadnie ci odwrócona to uważaj ! Bo to znak że będą problemy finansowe ....będą błędne oceny ....chybione decyzje i inwestycje ...ale generalnie oznacza w tej pozycji kłopoty finansowe ...

10 pałek

10 pałek - wróżby

10 Pałek

Zaczynamy pałki od 10 , nie jest to zła karta , ale bardzo superowa to ona według mnie też nie jest . Główne przesłanie tej karty to ....brzemię .....tak to mogę określić , ta karta zapowiada wiele ciążących obowiązków , wiele spraw do załatwienia , wiele stresu będzie przy tym , lecz mimo tego że karta zapowiada to co napisałem....to ta sama karta mówi że te trudne zadania , te obowiązki zostaną wykonane do końca ! Czyli krótko .....sukces :) ale naprawdę będzie czekać cię okres ciężkiej pracy . Jak widać to główne znaczenie odnosi się do spraw zawodowych , finansowych itp. Bardzo często ta karta oznacza zmiany w pracy lub zysk finansowy który odniesiemy płacąc za niego wysoką cenę. Jeżeli chodzi o uczucia to czeka cię ciężka praca nad swoim partnerem . Praca nad jego charakterem . Jeżeli szukasz partnera to ta karta zapowiada że twoje wysiłki w tym temacie mogą okazać się nie wystarczające .... Jeżeli pytasz o zdrowie to karta często wskazuje na zszargane nerwy i sprawy związane z psychiką , czasami chorobami psychicznymi . Jeżeli ta karta wypadła odwrócona to uważaj bo ktoś będzie ci przeszkadzał w twoich zamiarach , możesz nawet zostać wykorzystana i to w perfidny sposób bo karta w tej pozycji to bardzo często kłamstwa , podstęp , czasami zazdrość . Dość często w tym położeniu karta oznacza przegranie sprawy w sądzie.

9 pałek

9 pałek - wróżba

9 Pałek

Ta karta to karta mówiąca głównie o pewności ...pewności siebie ...to karta równowagi i siły , bardzo często wskazuje na stabilizację w życiu ale też możemy to interpretować jako potrzebę wypoczynku , przerwy . Bardzo często ta karta oznacza zakończenie spraw które gdzieś tam w życiu nam się zawiesiły , zostały odłożone , to tak samo dobry czas na rozpoczęcie planów długoterminowych , więc jeżeli myślisz o kredycie na mieszkanie i wypadła ci ta karta to sprawa jest jasna :) Bardzo często karta wskazuje że na naszej drodze stanie ktoś na kim możemy polegać , ktoś komu możemy ufać , człowiek nam bardzo życzliwy . Jeżeli pytamy o zdrowie to właśnie ta karta zwiastuje dobre zdrowie , dobrą kondycję , generalnie jeżeli jesteśmy chorzy to daje nam nadzieje na polepszenie :) Jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe , przesłanie tej karty jest bardzo proste , bądź czujna ! W każdym znaczeniu tego słowa , karta też mówi wyraźnie , cierpliwość jest cnotą ! Czyli nic na siłę nic nagle . Jeżeli ta karta wypadła odwrócona oznacza brak umiejętności pójścia na kompromis , kiepskie zdrowie , duże problemy , stratę majątku

8 pałek

8 pałek - wróżenie

8 Pałek

Karta związana z przemieszczaniem ....z szybkością :) Co to znaczy ? Głównym jej znaczeniem jest ...podróż i to zarówno może być ta dalsza lub całkiem bliska . Jeżeli np. pytasz o wyjazd za granicę i ta karta ci wypada to chyba sprawa jest jasna :) Bardzo często wskazuje na szybkie rozwiązanie naszych problemów jeżeli takowe posiadamy i o takowe pytamy . Więc nic tylko się uśmiechnąć jak ona jest w układzie :) Co jeszcze można powiedzieć o tej karcie ? Wszelaka komunikacja , telefon , internet itp. spodziewaj się dobrych wieści :) Jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe karta wskazuje na romans , więc jeżeli pytasz o swojego faceta ....ech , nie chciałbym być w jego skórze :) Często ta karta wskazuje po prostu na powodzenie u płci przeciwnej więc jak pytasz o faceta dla siebie to też jest to znak że nadchodzi dla ciebie dobry okres w tym temacie :) W sprawach zawodowych to przede wszystkim dynamika działań a w finansach zapowiedz zbioru plonów z inwestycji jeżeli takowe zrobiliśmy wcześniej . Odnośnie zdrowia karta zapowiada poprawne naszej sytuacji zdrowotnej . Jeżeli wypadła ci ta karta odwrócona to oznacza stagnację , złe wieści , depresję , zazdrość , problemy z prawem , nieporozumienia w pracy i w małżeństwie.

7 pałek

7 palek - wróżka

7 Pałek

Ta karta w wielu publikacjach uchodzi za dobrą i pozytywną , ja jednak ze swojego doświadczenia uważam że ona za dobra nie jest , według mnie główne przesłanie tej karty to ....kłopoty :( To zapowiedź czasu a raczej niepomyślnego okresu w którym najważniejsze jest to byśmy się nie poddawali , byśmy byli uparci , byśmy walczyli o swoje a na pewno przezwyciężymy ten trudny okres i odniesiemy sukces , więc karta nie jest za dobra jak widać ale z tendencją do znacznej poprawy ! Bardzo często karta wskazuje na ...ezoterykę na zainteresowania tym tematem , wskazuje też na rozwój duchowy i zainteresowanie kapłaństwem . Często też oznacza spotkania towarzyskie ale nie luxusowe , ot zwykłe związane z zainteresowaniami naszymi czyli powiedzmy że jak ja bym się spotkał z inną wróżką :) Bardzo często też karta zapowiada po prostu naukę , zdobywanie wiedzy , rozwijanie talentów i umiejętności . W sprawach zawodowych nic ta karta nie wnosi ale jest zapowiedzią spotkań zawodowych . Jeżeli chodzi o uczucia , to zapowiedź że startujesz z silnej pozycji , nie muszę chyba wyjaśniać co to znaczy :) Ale powiem że będziesz mieć dobry plan działania odnośnie strefy uczuć . Jeżeli wypadła odwrócona to oznacza bojaźliwość , nadmierną pogoń za kasą , nieśmiałość , brak wiary . Moja droga ... jak ta karta tak wypadła to proszę uwierz w siebie bo inaczej czeka cię porażka w każdej sprawie !

6 pałek

6 pałek - wróżki

6 Pałek

Zwycięstwo , sukces to główne przesłania tej karty :) Więc fajna karta prawda? :) Generalnie zapowiada ona że wszystkie nasze ambicje zostaną zaspokojone a wszystko czego się tkniemy zakończy się sukcesem , więc jeżeli szukamy pracy to sprawa jest jasna :) Jeżeli szykujemy jakiś nowy biznes to też sprawa jest jasna , jeżeli kręcimy z jakimś nowym facetem (kobieta) to też jest sprawa jasna :) Karta wyraźnie mówi by być śmiałym i odważnym bo to się naprawdę opłaci ! Karta jest naprawdę dobra w każdej dziedzinie . Bardzo często też oznacza np. szczęśliwy powrót gdy pytamy o możliwość reaktywacji związku . Karta jest też bardzo pomyślna dla wszystkich pytających o hazard :) Jeżeli pytasz o totka o kasyno to ta właśnie karta daje ci duże nadzieje na zwycięstwo ! Jeżeli chodzi o zdrowie to pomyślna karta , jeżeli jesteś chora to spodziewaj się dobrych wiadomości . Jeżeli wypadła odwrócona to głównie oznacza zdradę , spóźnienie , złe wieści , kłopoty rodzinne , lęk przed jutrem , problemy jeżeli będziemy np. współpracowali z rodziną .

5 pałek

5 pałek - tarot

5 Pałek

Karta wyzwań , karta która powoduje u nas przypływ adrenaliny i to duży ! Ta karta to zwiastun współzawodnictwa i to zarówno w pracy jak i w rodzinie , to karta działania intensywnego , karta często wskazuje nam na podjęcie ryzyka , więc jak pytamy o sprawę gdzie musimy zaryzykować to sprawa jest jasna :) Bardzo często karta oznacza obronę swoich poglądów , często wskazuje na pomyślność w walce z urzędasami lub w sądzie , czasami wskazuje na wielodzietność ale tylko wtedy gdy obok jest cesarzowa . W sprawach uczuciowych możemy się spodziewać problemów w związku , problemów typu że nam włosy dęba mogą stanąć ale to będą problemy przejściowe. Jeżeli ta karta wypadła odwrócona to będą ostre spory w pracy , konflikty w rodzinie , zerwanie umowy , brak zaufania do siebie , niesnaski i nieporozumienia .

4 pałek

4 pałek - magia

4 Pałek

To karta dobrobytu :) Takie w każdym razie ma główne znacznie :) Jest to karta zapowiadająca bardzo dobre czasy dla nas w każdej praktycznie kwestii. Karta zapowiada pozytywne zakończenie różnych spraw które w przeszłości zostały przez nas rozpoczęte , karta też jest często zwana kartą domu , co to znaczy? to proste :) Jeżeli pytasz o uczucia o przyszłość związku to znak że będzie dobrze , że będzie udany związek udane gniazdko rodzinne itp. Bardzo często oznacza powiększenie majątku :) A to może być np. zakup domu , zakup działki lub innej nieruchomości , dość często jeżeli pytamy o uczucia ta karta wskazuje na związek ale nieformalny , czyli konkubencki . Dla mnie oczywiście to nic złego :) To generalnie jest dobra karta jeżeli chodzi o wszelkie aspekty życia , także zdrowie :) nic dodać nic ująć po prostu ...dobrobyt :) hahahaha Jeżeli ta karta wypadła odwrócona to oznacza brak wiary w siebie , początek problemów ale takich z jakimi jeszcze nie mieliśmy do czynienia , bardzo często karta w tym położeniu wskazuje na rozczarowanie , niewdzięczność , także strach przed konkurencją.

3 pałek

3 pałek - wróżbyonline

3 Pałek

Tą kartę zawsze nazywam kartą szczęścia ....dlaczego? Bo to karta która mówi że nasza chwila wkrótce nadejdzie więc jeżeli nam się w czymś źle wiedzie a wypada ta karta to znak ze okres stagnacji , zły okres zakończy się niebawem , potrzebna nam będzie jednak cierpliwość ale właśnie ta karta zapowiada koniec problemów :) I to w każdej dziedzinie czy pytamy o miłość czy o pracę , czy o zdrowie , czy o finanse . Co tu więcej pisać , często karta oznacza sukces w działaniach artystycznych , często też wskazuje na to że być może dostaniemy pomoc , fizycznie od kogoś znajomego . Bardzo często ta karta to po prostu nowe kontakty towarzyskie lub podróże w interesach . Jeżeli wypadła odwrócona to będzie oznaczać zastój , zdradę , nieudany wyjazd , problemy w interesach .

2 pałek

2 pałek - wróżby

2 Pałek

Karta jak najbardziej pozytywna :) To głównie karta partnerska , jak się ona pojawia w układzie to znak ze zapowiada się dobry , harmonijny związek ! Związek pełen radości , sukcesów , oczywiście to się tyczy jeżeli pytamy o sprawy uczuciowe :) Jeżeli pytamy o sprawy finansoweo , sprawy zawodowe to też jest dobra karta , zapowiada sukces , bogactwo , nowe widoki . Bardzo często karta zapowiada podpisanie ważnej umowy , spotkania erotyczne , tak tak erotyczne , więc jeżeli np. pytamy czy nasz facet chodzi na lewo i prawo to sprawa jest jasna. . Często ta karta wskazuje na remont w mieszkaniu lub poza nim . Jeżeli pytamy o zdrowie to ta karta jest zapowiedzą że jednak zmuszeni będziemy do robienia badań lekarskich bo jednak to zdrowie nie będzie w super stanie . Jeżeli karta wypadła odwrócona to oznacza kłopoty z potencją u panów , dążenie do sławy drogami nie zgodnymi z regułami gry , mały sukces taki który nas nie zadowoli , spory w związku .

As pałek

as pałek - wróżenie

As Pałek

Karta inicjatywy , czyli jak ona wypadnie to będzie oznaczało że będziemy mieli jakąś nową inicjatywę np. nowy biznes , nowa praca , nowa miłość , więc krótko i na temat wiadomo o co chodzi w każdej dziedzinie oznacza nową inicjatywę. Bardzo często ta karta zwiastuje ciąże , narodziny . Karta też jest dobrą prognozą dla wszelkich spraw związanych z rolnictwem , bardzo często karta wskazuje na przelotną miłostkę ....taki romansik okraszony szalonym sexem ot jak ja to nazywam bzykanie na tapczanie dla celów sportowych z akrobacjami :) Bo jest to karta energii , witalności , potencji itp. Jeżeli pytamy o zdrowie to karta zapowiada wyzdrowienie :) Lub poprawę zdrowia a jeżeli jesteśmy zdrowi to jest zapowiedz że w dalszym czasie będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem :) Karta dość często wskazuje na pozytywne nastawienie do siebie na wiarę w nasze siły na impuls do działania , wszystko to nam tylko pomoże w realizacji zamierzonych celów , ta karta to po prostu radość z życia :) Jeżeli wypadnie odwrócona to oznacza impotencje , zaburzenia sexualne , poronienia , niepokój , brak pewności siebie , problemy w pracy itp.